Laboratory Imaging

Image Analysis Systems

English version


MenuVítejte na stránkách společnosti Laboratory Imaging, spol. s r. o.. Od roku 1990 se věnujeme vývoji softwarových aplikací v oblasti počítačové analýzy obrazu. Získané zkušenosti se odráží ve vysoké kvalitě našich produktů, které se dělí do těchto čtyř odvětví:NIS-Elements www.nis-elements.cz

Ucelená řešení úloh obecné analýzy obrazu. Ať již se jedná pouze o obrazovou dokumentaci či o nejsložitější experimenty špičkových laboratoří.

Cytogenetika www.lucia.cz

Rodina produktů LUCIA Cytogenetics se specializuje na řešení úloh analýzy obrazu v oblasti biomedicíny.

Kriminalistika www.forensic.cz

Dodáváme rovněž aplikace analýzy obrazu hojně využívané kriminalisty a forenzními laboratořemi.

Limaging www.limaging.cz

Laboratory Imaging, spol. s r. o. se zabývá škálou speciálních úloh "imagingu" a dodává kompletní řešení včetně hardware.

04.10.2016 - 07.10.2016    účast The 23rd Annual Meeting for Firearms and Gunshot Residues (Řím) :  Znovu se zůčastníme tohoto setkání odborníků z kriminalistické praxe. Naživo si mudete moci vyzkoušet náš systém pro balistické zkoumání střel a nábojnic BalScan. 04.10.2016 - 06.10.2016    účast 12. European Shoeprint and Toolmark Meeting (Vídeň, Rakousko) :  Na tomto výročním setkání budeme prezentovat systémy ToolScan pro analýzu stop nástrojů s modulem pro skenování válcovitých předmětů a TrasoScan sloužící k snímání a analýze otisků obuvi.