Laboratory Imaging

Image Analysis Systems

English version

Hledáme spolupracovníky

V případě zájmu o kteroukoli z následujících pozic prosím zašlete svůj životopis na adresu .

Programátor C++

Náplň práce:

  • hlavní náplní práce bude vývoj softwaru NIS-Elements, který je distribuován do celého světa firmou Nikon Corporation, Microscope Solutions a je používán převážně v biologických laboratořích, ale i v průmyslu.
  • je-li vám digitální zpracování obrazu blízké, najdeme projekt, ve kterém se naplno uplatníte

Požadujeme:

  • dobrou znalost programování C++ (prostředí MS Windows)
  • základní znalost angličtiny
  • VŠ vzdělání (vhodné také pro absolventy i studenty posledního ročníku)
  • uvítáme znalost knihoven Qt a programování 3D grafiky

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení
  • prémie 2x ročně
  • kanceláře po 3-5 lidech v příjemném prostředí moderního firemního sídla na Praze 10
  • zázemí středně velké společnosti cca 50 zaměstnanců
  • tvůrčí práci se špičkovými technologiemi
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj)

Charakteristika naší firmy:

  • pracujeme s důrazem na dosažení výsledku
  • nemusíte se bát zbytečného managementu, vaše iniciativa dostane prostor
  • nemáme korporátní návyky (pravidelné meetingy, prezentace, atp.)
  • vytváříme světový software, přidejte se

Zašlete svůj životopis na adresu .